11
Feb
2020

Neboj sa a nešetri! Alebo ako na výraznejšie večerné či párty líčenie

My Slovenky máme taku špeciálnu schopnosť - dokážeme ušetriť nemožné:) Až je to miestami na škodu a šetríme aj to, čo by sme nemuseli... Šetríme si ten krém, za ktorý sme dali tolko peňazí, šetríme si šaty na špeciálnu príležitosť, šetríme si tú úžasnú bonboniéru, čo sme dostali (ok, ok toto asi nie je dobrý príklad, aspoň u mňa taká bonboniéra moc dlho nevydrzi 😂)... šetríme si rúž, šetríme si tiene... A ja sa pýtam prečo vlastne??? A na čo je to dobré??? Pretože mne sa to už x-krát nevyplatilo... toľko som šetrila ten voňavý krém, až zostarol a stuchol, toľko som šetrila tiene, až sa raz rozbili a takmer nič som z nich nemala, toľko som šetrila to úžasné sérum, že vlastne žiaden viditeľný efekt to na pleti nemalo, toľko som šetrila rifle, až som sa do nich nevpratala... 🙏🏻😆🙈 A toľko som šetrila seba, až som sa jedného dňa zobudila a zistila, že vlastne “nežijem”, stále niečo šetrím a čakám na dokonalú alebo vhodnú príležitosť. Tak som sa zľakla, že mi “stuchne” aj ten môj život, že mi prejde pomedzi prsty a ja v nom všetko prežijem tak nejak šetrne😆 Je to hlupost! Mali by sme si veci a život viac užívať! A nemyslím len materiálne! Prečo proste sedieť doma, keď môžme ísť von pozorovať krásu prírody, prečo sa neísť pozrieť v rámci mesta, kde sme ešte v živote neboli? Prečo nezobrať deti na hrad a neporozprávať im o cisárovnej Márii? A prečo sedieť doma, keď môžme ísť “stratiť črievicu” na ples a dať si tam ten brutálne výrazný rúž, ktorý by sme už konečne chceli poriadne “prevetrať”😊😊😊 A takto by som mohla pokračovať donekonečna. Ale toľko priestoru nemám (našťastie 😂), takže radšej vám napíšem k tomu plesu, večierku, či svadbe, ako sa môžete pekne nalíčiť:)

BUDETE POTREBOVAŤ:

  • ARTISTRY čiernu ceruzku na oči, paletku očných tieňov SPICED BRONZE, maskara, rúž odtieň Bellini a lícenka odtieň Peachy Pink POSTUP:
  • 💄čiernou ceruzkou si vykreslite hornú aj dolnú vnútornú linku oka
  • 💄zafixujte linku najtmavším hnedastým odtieňom z paletky Spiced Bronze
  • 💄do vnútorného kútika až po záhyb oka naneste bronzový odtieň z paletky
  • 💄na stred viečka naneste zlatistý odtieň z paletky a na záver líčenia na riasy naneste maskaru
  • 💄líčenie dokončite lícenkou v odtieni Peachy Pink a rúžom Bellini

A nešetrite! Tieňmi, maskarou ani rúžom! A dúfam, že sa domov vrátite s poriadne boľavými nohami od tanca! Bejby predsa nebude sedieť v kúte! 😂😘

xoxo, vasa Hany 😘